• Dzień Chłopaka w przedszkolu

• W tym dniu szczególnym – września trzydziestego,

Witamy serdecznie chłopaka każdego.

Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń,

Innych przyjemności już nawet nie zliczę!

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola. Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września. W tym dniu dziewczynki wręczały chłopcom upominki, złożyły życzenia, uściskały i ucałowały. Nie brakło także w tym dniu słodkiego poczęstunku dla wszystkich dzieci.

• Złoto Miłosza Milewskiego w indywidualnych biegach przełajowych!

• 27 września uczniowie z naszej szkoły wystartowali w Mistrzostwach Powiatu w  Indywidualnych Biegach Przełajowych w Chorzelach . Wszyscy zawodnicy dzielnie walczyli o jak najwyższe lokaty. Najlepszymi z 19 osobowej drużyny okazali się:

- Miłosz Milewski I miejsce

- Marcel Milewski IV miejsce

- Michał Falkowski VI miejsce

- Bartosz Dunikowski IX miejsce

Uczniowie uzyskali tym samym  awans do etapu między powiatowego. Gratulujemy wyniku i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

• Święto Pieczonego Ziemniaka

• W piękny wrześniowy dzień dzieci z Oddziałów przedszkolnych postanowiły wraz ze swoimi wychowawczyniami uczcić ,, Święto Pieczonego Ziemniaka’’. Przedszkolaki szybkim krokiem zmierzały na halę sportową. Ziemniak był głównym bohaterem dnia i towarzyszył w zabawach i konkursach. W oczekiwaniu na upieczone frytki , śpiewaliśmy piosenki i rozwiązywaliśmy ziemniaczane zagadki. Przedszkolaki wykazały się znakomitą wiedzą znajomości potraw wykonywanych z ziemniaków. Wykazały się sprawnością w rzucaniu ziemniaka do kosza, zwinnością w noszeniu ziemniaka na łyżce, przerzucaniem ziemniaka w zabawie,, Gorący ziemniak’’. Mamy nadzieję , że wspólnie spędzony czas przyniósł wszystkim wiele radości i dostarczył pozytywnych wrażeń.

• Dzień Przedszkolaka

• Z okazji Dnia Przedszkolaka, dzieci z grupy 5 i 6 latkòw wraz ze swoimi ciociami uczciły ten dzień wycieczką do Happy Parku w Ciechanowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji 🙂