• Kolejny rok szkolny za nami

• Punktualnie o godz. 9.00 w naszej sali gimnastycznej przy dźwiękach „Mazurka Dąbrowskiego” rozpoczął się apel kończący rok szkolny 2021/2022. Pani dyrektor Małgorzata Balcerzak podsumowała działania edukacyjno-opiekuńcze i podziękowała za dotychczasową pracę. W towarzystwie wychowawców wręczyła także świadectwa i nagrody uczniom, którzy w bieżącym roku szkolnym uzyskali najlepsze wyniki w nauce.

I rozpoczął się czas pożegnań. Po wielu latach pracy w szkole opuszcza nas p. Małgorzata Kacprzycka – dziękujemy za wspólne chwile i życzymy zasłużonego odpoczynku.

Dziękujemy tegorocznym absolwentom z klas 8 za wszystkie wspólne lata nauki. Będziecie w naszych myślach i sercach. Życzymy Wam powodzenia i trzymamy za Was kciuki.

Uroczystość uświetnili swoim występem uczniowie klas I-III, którzy swoimi piosenkami wprowadzili nas w wakacyjny nastrój.

Wszystkim Uczniom, Nauczycielom i Pracownikom życzymy przede wszystkim zasłużonego, bezpiecznego wypoczynku.

Do zobaczenia we wrześniu.

• Pożegnanie klas ósmych

• W tym roku ze szkołą podstawową żegnają się dwie klasy ósme: klasa 8a, której wychowawczynią była pani Anna Gajek i klasa 8b, nad którą opiekę wychowawczą sprawowała pani Katarzyna Jędrasik. Z tej okazji absolwenci przygotowali akademię, aby wyrazić słowa podziękowania dla swoich pedagogów i pracowników szkoły. Na uroczystość w dniu 22 czerwca została zaproszona cała społeczność szkolna. Zabawne scenki prezentowane przez młodzież były humorystycznym komentarzem do pełnej zaskakujących sytuacji rzeczywistości szkolnej. Życzenia i kwiaty dla nauczycieli stały się pięknym dowodem wdzięczności. Nie zabrakło wzruszających piosenek.

Przyłączamy się do życzeń pani dyrektor, aby kolejne szkolne lata absolwentów przyniosły satysfakcję i radość, a wspomnienia ze szkoły podstawowej na długo pozostały w pamięci.